
Przed:Twój makijaż jest śliczny ! ;3 Taki, taki bajkowy...Wszystko jest fantastyczne:dodaatki, fryzura, kolory.
Po:Zrobiłam podobny, błyszczący.Odrzuciłam tylko błyszczyk, ponieważ nie pasował.Dodałam opaskę z dużą, zieloną kokardą i pieprzyk, aby było naturalniej.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz